Antalya masaj spa 'da masaj neden yaptırılmalı ?

Güncelleme tarihi: 3 gün önce

Antalya masaj spa 'da masaj neden yaptırılmalı ?

Kendimizi yorgun ve bitkin hissettiğimizde ilk aklımıza gelen masajdır. Boş bir vakit ayırabildiğimiz an en yakınımızdaki masaj salonu yada masaj spa merkezine giderek masaj yaptırmak istiyoruz. Rahatlatan özellikleri olan masajların bilmediğimiz faydaları da var.

Doğadan elde edilen aromalardan yararlanılarak yapılan masajlar ile ağrılarınızın azaltılması mümkün.

Kaslar ve kemiklerin ağrılarının azaltılması için yaptırılan masajların faydaları çoktur. Masajların faydaları arasında en mühim olanı, stres kaynaklı rahatsızlıkların oluşmasını engellemektir. Masaj yapıldığında bedenimiz stresten uzaklaşır. Bilirsiniz ki yaşadımız zamanda stres günümüz hastalığına dönüşmüş durumdardır. Zamanımızda da tıp dünyasının uzlaştığı mevzulardan biri yine , stres kaynaklı olarak birçok rahatsızlığın çok fazla gözlendiğidir.

Kanser gibi rahatsızlıkların oluşmasında stresin önemli etkisi olduğu düşünülmektedir. Bedenimizde stres'in olumsuz etkileri olur, bunların bazıları geçici bazıları ise kalıcı etkilerdir. Geçici olanlar tansiyon yükselmesi, kalp ritminde hızlanma vb. örnekler verebiliriz. Kalıcı olanlar saçlarda dökülme ve beyazlama örnek verebiliriz.

Büyük kentlerde yaşayan insanların hemen hergün defalarca strese maruz kaldıklarından stresin üzerlerinde yarattığı etkilerden kaçabilmek için belirli bir düzende yöntem bulunmasının da önemi de anlaşılmalıdır.


Muntazam masaj yaptıranlar stresin etkilerini azaltılabilir. Masaj ile bedenin ferahlaması ve stres salgılayan hormonların yavaşlatılması ile yaşanın bu hadise, cildin yaşlanmasını da yavaşlatır. Masaj yaptırmanın diğer bir faydası ise kan dolaşımı sistemini uyararak kanın akışını hızlandırır. Kan dolaşımında kanın hızlanması ise, cildimizdeki ve dokularımızdaki yaralanmaların hızla iyileşmesine katkı sağlar.


Güncel masaj fiyatları için tıklayın..>>


Rezervasyon : +90552 202 2933


Web : www.antalyahamammasajsalonu.com


Arapsuyu Akdeniz Blv. 88 Konyaaltı/AntalyaAntalya masaj salonları - antalya masaj spa - antalya hamam - antalya hamam sauna - masaj antalya - antalyada masaj salonları


REZERVASYON

+90 552 202 29 33

ADRES

WEB :
23 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Antalya Sauna