top of page

Köpük masajı

Güncelleme tarihi: 11 Ağu

SAUNA - BUHAR ODASI KESE - KÖPÜK - MASAJ HEPSİ 500 TL

Rezervasyon : +90552 202 2933


Şehir hayatından bunaldığımızda hemen internetten " Masaj salonu " şeklinde arama yapar. Stres ve yorgunluklarından kurtulmak isteriz. Sizde üzerinizdeki stresi atmak, hem deniz havası hem bir masaj fırsatı yakalamak üzeresiniz! Ulaşım sorunu olmadan harika bir keyif yapmak için Kristal Spa tam size göre. Kurumumuz alanındaki en avantajlı alternatifi olmak bize fazlasıyla güven vermektedir.

İşletmemizde bulabileceğiniz başlıca hizmetler; aroma terapi, shiatsu, selülit, thai, klasik, relax, derin doku, mix, bali, kese köpük, sauna… Muratpasa yada Kepez bölgesinde oturuyorsanız ve kendinize ödül vermek istiyorsanız sizi de mekanımıza bekleriz.

köpük


Sizde Masaj SPA Merkezimize gelmek isterseniz ve bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız, bizi hemen arayıp ( 0552 202 2933 ) rezervasyon yaptırabilirsiniz. Türkiye'nın En iyi masörleri ile sizde farklı deneyimlere ulaşabilirsiniz. Farklı ücret seçeneklerini BURADAN inceleyebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek zaman zaman yaptığımız indirimlerden faydalanabilirsiniz. Hemen Sosyal medya hesabımızı takip etmeye başlayarak indirimlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Köpük masajı

Masaj tavsiyesi önemlidir çünkü masör işinin hakkını vermelidir. İşletmemizin Masözleri sertifikalıdır, alanlarında uzmandırlar.

Mekanımız turistlerden gördüğü talep kadar yerel halkından da talep görmektedir. Eşinizle arkadaşlarınızla gelebileceğiniz bir kurumuz. SPA deneyimini bir kere yaşadığınızda, vazgeçemeyeceğiniz bir alışkanlığa dönüşebilir. Bütçenize uygun bir yer seçerken hizmetin kalitesi de önemlidir.

köpük masajı

Spa tavsiyelerinde kriter ne olmalıdır ?

İnsanlar mekan seçimlerinde değişik beklentiler içine giriyor. Bir mekana gitmeden hakkında bilgi edinmeli, gerekli tavsiyeleri almalısınız. Gideceğiniz mekan nezih ve temiz olması önceliğiniz olmalıdır. Mekanımıza alanlarında uzmanlaşmış personeller çalışmaktadır. Merkezimizden faydalanan müşterilerimizin değerlendirmeleri bizi çevresine tavsiye etmeleri çok önemlidir. köpük masajı 'nı bir kere tecrübe edin, vazgeçemeyeceğiniz bir yer olacak. Hemen 0552 202 2933 telefonumuzu arayarak randevunuzu alınız.313 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page