top of page

1 saatlik masaj fiyatları ve hamam fiyatları ne kadar ( 2023 Güncel )?

En güvenilir mekanlardan birisi olan salonumuzun fiyatları  güncel olarak değişebiliyor. "Antalya masaj spa fiyatları ne kadar?" sorusu da bu bağlamda internette aranıyor.  Enflasyona rağmen Spa'ya olan tutku hiç azalmadı hatta daha fazla bir yükseliş eğilimine geçti. Bu sebeple bizde paket fiyatlarımızı sabitledik. Peki, Medikal Masaj Fiyatları Antalya da kaç TL? İşte Nisan güncel fiyatlar 2023!

Kendinizi yorgun hissettiğinizde de hemen internetten "Açık masaj salonu var mı?" ya da " Hamalar açık mı?" sorusunu da sorarız. İşte tam o an İhtiyacınıza uygun Paketleri ve fiyatları inceleyip, karşılaştırabileceğiniz, merkezimizin sitesine girip önerilerimizi alabilirsiniz. Birinci sınıf terapileriyle ve yetkin terapistleriyle Kristal masaj salonunda indirimler hız kesmeden devam ediyor, hemen arayın en iyi fiyatlardan yararlanın.

 

Vücudunuzu tazelemek için avantajlı fiyat fırsatını kaçırmayın!

Ayrıcalıklı fiyatlarla bu keyif için şimdi arayın.

Etiketler : Medikal masaj yapan yerler | Lara masaj Antalya | Konyaaltı masaj | Antalya masör

Klasik Masaj
450 TL

Gerginlik veya kas ağrısı gibi kas-iskelet sistemi şikayetlerine yardımcı olur. Ancak migren, baş ağrısı, psikolojik gerginlik, huzursuzluk ve stres için de oldukça popülerdir. Psikosomatik denilen rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılır.

Medikal Masaj
500 TL

Tıbbi tedaviler için yapılan,  bir doktor tarafından teşhis edilen tıbbi durumları gidermek için tasarlanmış bir tedavi şeklidir. Antalya tedaviniz sırasında terapistler, tıbbi durumunuzu tedavi etmek için farklı teknikler ve prosedürleri kullanabilir.  Genellikle 30 dakikalık veya 1 saatlik zaman dilimlerinde gerçekleşir. Fizik tedavi amaçlıda kullanılabilir.

Spor Masajı
---

Spor yapmak gibi bir kasta tekrarlayan kullanım yaralanmanız varsa da iyi bir seçenektir. Spor yaralanmalarını önlemeye yardımcı olabileceğinden, yaralanmalara yatkınsanız da iyi bir seçenektir. Esnekliği ve performansı artırmak için de kullanabilirsiniz. Ek olarak, spor terapi ağrı, kaygı ve kas gerginliğini gidermek için kullanılabilir.

Sıcak Taş Masajı
---

Kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyen kişiler için en iyisidir. Bu tür terapötik terapi İsveç masajına benzer, sadece terapist elleri yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı giderir. Kas gerginliğini hafifletmeye, kan akışını iyileştirmeye, ağrıyı hafifletmeye, gevşemeyi teşvik etmeye ve stresi hafifletmeye yardımcı olabilir.

Aromatherapy masajı
---

Terapisine duygusal olarak iyileştirici bir bileşen eklemek isteyenler için en iyisidir. Bu terapi türü, ruh halinizi iyileştirmeye, stres ve kaygıyı azaltmaya, depresyon belirtilerini azaltmaya, kas gerginliğini
hafifletmeye ve ağrıyı hafifletmeye yardımcı olabilir.

Derin Doku Masajı
---

Bu terapi türünde, İsveç masajından daha fazla basınç kullanır. Ağrı, yaralanma veya dengesizlik gibi kronik kas problemleriniz varsa bu iyi bir seçenektir. Sıkı kasları, kronik kas ağrısını ve kaygıyı hafifletmeye yardımcı olabilir.

Terapi sırasında,  terapistiniz, kaslarınızın ve bağ dokularınızın en derin katmanlarındaki gerilimi azaltmak için yavaş vuruşlar ve derin parmak basıncı kullanacaktır. Bu işlem 60-90 dakika sürecektir.

(Anti) Selülit Masaj
---

Selülit olan bölgedeki kan dokusunu ve lenf dokusunu hareketlendiren bu terapi türü, hasar almış dokuların kan dolaşımını ve gözeneklerin açılmasını, selülitli bölgede oluşan yağın dışarı atılmasını ve cildin yenilenmesine de destek olur.

Bali Masajı
---

Vücutta kanın dolaşımını hızlandıran ve artıran, kas ve eklem ağrılarını da azaltmaya yardımcı bir masajdır. Esneme hareketleriyle ve refleksoloji derin doku  hareketlerinden oluşan bir terapi türüdür. vücuda güçlü basılar ile yapılır ve vücudun kan dolaşımının hızlandırmasına yardımcı olur gergin kasların gevşemesini sağlar. Orta şiddette uygulanan darbeler ile yüzeysel kas ve yağ tabakalarının altındaki kısımlara ulaşılır. Bu darbeler sayesinde vücut atıklarından arınıp bakteri ve  mikroplardan da temizlenmek için yardımcı olan lenf bezlerindeki dolaşımı hareketlendirir. Bu terapi türü doğal yağlarla yapılır. Vücudun enerji seviyesini yükseltir dinç hissetmenizi sağlar.

Anti Stres Masajı
---

Bu terapide mühim olan terapinin yavaş ve ritmik hareketlerle yapılmasıdır. Hamam sauna uygulamalarının insanlarda kasları gevşetme gibi etkileri vardır. sırt bölgesinden başlayıp yumuşak bir bası ile bacak bölgesine doğru inişler yaparak bedeninizdeki dokuların ve kasların tamamen gevşetme sağlanır. Bedenimizde baş bölgesinden başlayarak ayak tabanına kadar olan bölgelerimizi kapsar.  Bedeninizde oluşan gerilimve stress i giderir.

Hiç tereddüt etmeden gelin ve hamam kese köpüğünün sağladığı nihai canlandırıcı, temizleyici ve ferahlatıcı atmosferi deneyimleyin. Günlük temizliğimiz ve mükemmel fiyatlarımızla, işletmemize gelmek ve mükemmel masaj fırsatlarının tadını çıkarmak için daha iyi bir zaman olamaz. Öyleyse, daha ne bekliyorsunuz? Şimdi rezervasyon yaptırın ve hamam kese köpüğünün tadını sonuna kadar çıkarın!

bottom of page