aksu-masaj-hamamları-salonları.jpg

Klasik Masaj

Klasik masaj, gerginlik veya kas ağrısı gibi kas-iskelet sistemi şikayetlerine yardımcı olur. Ancak masaj tedavisi migren, baş ağrısı, psikolojik gerginlik, huzursuzluk ve stres için de oldukça popülerdir. Klasik masaj, psikosomatik denilen rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılır.

antalya masaj salonları.jpg

Medikal Masaj

Tıbbi masajlar,  bir doktor tarafından teşhis edilen tıbbi durumları gidermek için tasarlanmış bir masaj tedavisi şeklidir. Medikal masaj tedaviniz sırasında masaj terapistleri, tıbbi durumunuzu tedavi etmek için farklı masaj teknikleri ve prosedürleri kullanabilir. Tıbbi masajlar genellikle 30 dakikalık veya 1 saatlik zaman dilimlerinde gerçekleşir.

sırt Masajı

Spor Masajı

Spor yapmak gibi bir kasta tekrarlayan kullanım yaralanmanız varsa, spor masajı iyi bir seçenektir. Spor yaralanmalarını önlemeye yardımcı olabileceğinden, yaralanmalara yatkınsanız da iyi bir seçenektir. Esnekliği ve performansı artırmak için spor masajını da kullanabilirsiniz. Ek olarak, spor masajı ağrı, kaygı ve kas gerginliğini gidermek için kullanılabilir.

masaj-salonları-hamam-kepez.jpg

Sıcak Taş Masajı

Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyen kişiler için en iyisidir. Bu tür terapötik masaj İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı giderir. Sıcak taş masajı, kas gerginliğini hafifletmeye, kan akışını iyileştirmeye, ağrıyı hafifletmeye, gevşemeyi teşvik etmeye ve stresi hafifletmeye yardımcı olabilir.

antalya konyaaltı hamam sauna.jpg

Aromatherapy masajı

Aromaterapi masajları, masajlarına duygusal olarak iyileştirici bir bileşen eklemek isteyenler için en iyisidir. Bu masaj türü, ruh halinizi iyileştirmeye, stres ve kaygıyı azaltmaya, depresyon belirtilerini azaltmaya, kas gerginliğini
hafifletmeye ve ağrıyı hafifletmeye yardımcı olabilir.

hamam sauna masaj.jpg

Derin Doku Masajı

Derin doku masajı, İsveç masajından daha fazla basınç kullanır. Ağrı, yaralanma veya dengesizlik gibi kronik kas problemleriniz varsa bu iyi bir seçenektir. Sıkı kasları, kronik kas ağrısını ve kaygıyı hafifletmeye yardımcı olabilir.

Derin doku masajı sırasında, masaj terapistiniz, kaslarınızın ve bağ dokularınızın en derin katmanlarındaki gerilimi azaltmak için yavaş vuruşlar ve derin parmak basıncı kullanacaktır. Masaj 60-90 dakika sürecektir.