top of page

FAYDALI BİLGİLER..

Kese nasıl yapılır? Kese yapmanın faydası nedir?

Vücudunuzun Kan Dolaşımını Hızlandırır

Bendeninizdeki işleyişin mükemmel bir şekilde işlemesi için kan dolaşım sisteminize kese yaptırarak yardımda bulunmanız olasıdır. Kese yaptırmak, cildinizin altındaki dolaşıma yardım ederek hızlı dolaşıma destek olur. Bağışıklık sistemine de yardımcı olur.

Cildinizi tazeler

Kese köpük masaj, en iyi peeling şeklidir. Kese esnasında cildi ölü derilerden temizlenip daha sağlıklı bir ten'e sahip olabilirsiniz. Teninizdeki gözeneklerin temizlenmesini sağlar, teninizin hava almasına destek olur ve bazı deri hastalıklarından korunmanızı sağlar.

Ciltteki Yağlanmayı Hafifletir

Cildinizde yağlanma varsa kese yapmayı deneyebilirsiniz. Kese ile cildinizdeki yağlanmadan kurtulabilirsiniz.

Rahatlarsınız

Kese ile temizlenmiş olma hissetmek size rahatlık verir. Cildinizdeki  gözeneklerin temizlendiğini bilmek, Bedeninize konfor kazandırır.

Antalya lara hamam | Lara hamam Antalya

HAMAM

Hamam sağlık demektir. Bedeninizdeki bütün toksinlerin en hızlı ve kısa şekilde attığınız bir yerdir. Ölü hücrelerin çabuk ve en temiz yoldan atıldığı yerdir. Yapılan köpüklü ve Aromatik masajlarla da bedenimizdeki kaslar dinlenir. Bedenimizdeki bütün yorgunluğu attıkları gibi aynı zamanda çok büyük bir rahatlık içinde güne dinç başlamanın bir avantajıdır.

bottom of page